Slingerbos Harderwijk op bezoek in Meerssen

“Wij zijn positief verrast door de manier waarop het Stella Maris College GPL ingevuld heeft. We hebben dingen gezien waar we op onze school zeker mee aan de slag gaan” – Bart-Jan Olthuis.

De rollen zijn even omgedraaid. Dit keer niet onze docenten op bezoek in Harderwijk, maar collegae van Slingerbos die zich op onze school laten inspireren. Vandaag was Bart-Jan Olthuis, projectleider GPL van Slingerbos, samen met twee collegae in Meerssen te gast.

Het Slingerbos College is een een pionier in gepersonaliseerd onderwijs in Nederland. De bezoekers kregen informatie over hoe wij het GPL hebben ingericht. Daarnaast hebben we uitvoerig van gedachten gewisseld over de implementatie van GPL. Men was met name geïnteresseerd in de manier hoe wij GPL georganiseerd hebben: de dagdelen dat docenten beschikbaar zijn, de samenwerking van docenten in dagdeel, de leeromgeving. Het programma was geheel in stijl van GPL: wat willen we leren, hoe willen we leren?

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *